Baymak Kombi Tamiri

İstanbul Baymak Kombi Servisi olarak her model Baymak markalı kombiler için yerinde Kombi Tamiri hizmeti sunmaktayız.

 Baymak Kombi Servisi Kombi Tamiri hizmetini  hızlı, garantili ve uygun fiyatlar ile yapmaktadır.  Kombi tamiri ifadesi kombilerde meydana gelen arızaların giderilmesi için teknik servis tarafından yapılan işlemlerin genelini kapsamaktadır. Kombi tamiri arızanın durumuna göre yerinde yahut Baymak servis merkezine götürülerek gerçekleştirilir. Merkeze götürülmesi gereken cihazın sökülme ve montaj işlemleri de Baymak Kombi Servisi Hizmetleri arasındadır.

Baymak Kombi Tamiri Nasıl Yapılır?

Baymak kombinin arıza vermesi durumunda öncelikle arızaya neyin sebep olduğu araştırılır. Arızanın nedeni tespit edildiğinde ise Baymak kombi servisi uzman personeli tarafından tamir işlemi başlatılır. Bazı durumlarda kombinin yerinde tamiri mümkün olmayabilir. Bu durumlarda kombi güvenli bir şekilde sökülerek onarılması ve gerekli testlerinin yapılması için Baymak servis merkezine götürülür.

Kombinin çalışmadığı her durum tamir işleminin gerektiği anlamına gelmemektedir. Arızanın nedenine göre bazen kombinin resetlenmesi ya da basıncı düşük ise kombiye su ilave edilmesi kombinin çalışır duruma gelmesini sağlayabilir. Bu nedenle Baymak kombi servisi personeli ile görüşürken kombinizin verdiği ikaz ışığı ya da arıza kodunu belirtmenizde fayda vardır.

Baymak Kombi Servisi Kombi Tamiri Ücretleri

Kombi tamiri ve onarım işlemi başlamadan önce mutlaka Baymak servis görevlisi tarafından müşteriye bilgi verilmelidir. Tamir için alınacak servis ücreti konusunda müşteri aydınlatılmalıdır. Arızanın giderilmesi için değiştirilmesi gereken bir kombi parçası var ise bu parçanın fiyat da müşteriye bildirilmeli ve kesinlikle onayı alınmalıdır.  Baymak Kombi Servis Fiyatları yazımızdan konu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Kombi tamiri sırasında takılan yedek parçaların ücreti servis ücretinin üzerine eklenmektedir. Kullanılan parçalar orjinal olup, servis garantisi taşımaktadır. Yedek parça garantisi genellikle 1 yıldır ancak parçaya göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Baymak Kombi Servisi Kombi Tamiri Ne Zaman Yapılır?

Baymak Kombi servisi olarak 7/24 kombi tamir ve onarımı hizmeti vermekteyiz.

 


Bizi 0546 257 21 00 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Okunma 235 defa
Copyright © 2020. Kombi Servisi